LED 5 žl.zelená diff. 572nm 50mcd 40°
| Kód: | 8462 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.32 |
| Značení výrobce: | LT1821-81-HE |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 572nm |
| Svítivost: | 50mcd |
| Vyzařovací úhel: | 40° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1821-81-HE
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej