LED 5mm červená 630nm 3500-6000mcd 15°
| Kód: | 61473 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 2.04 |
| Značení výrobce: | LT1813-83-UC9T |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 5mm |
| Vlnová délka: | 630nm |
| Svítivost: | 6000mcd |
| Vyzařovací úhel: | 15° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT1813-83-UC9T
LT1813-83-UC
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej