LED 1,75x4mm diff. žlutá 3,4-5,6mcd 74°
| Kód: | 77812 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| Značení výrobce: | LT1631E-41 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 1,75x4mm |
| Vlnová délka: | 585nm |
| Svítivost: | 5,6mcd |
| Vyzařovací úhel: | 74° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
LT1631E-41
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej