LED 3,9 super červená dif. 629nm 30mcd 55°
| Kód: | 776273 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.21 |
| Značení výrobce: | LT0441R-81 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3,9mm |
| Vlnová délka: | 629nm |
| Svítivost: | 30mcd |
| Vyzařovací úhel: | 55° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
LT0441R-81
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej