LED 3,9 oranž.-žlutá dif. 590nm 10mcd 56° GaAsP/GaP
| Kód: | 86867 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| Značení výrobce: | LT0431-81 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3,9mm |
| Vlnová délka: | 590nm |
| Svítivost: | 10mcd |
| Vyzařovací úhel: | 56° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT0431-81
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej