LED 3,9 žl.-zelená dif. 567nm 8,3mcd 54°
| Kód: | 3446 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.17 |
| Značení výrobce: | LT0421-21 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3,9mm |
| Vlnová délka: | 567nm |
| Svítivost: | 8,3mcd |
| Vyzařovací úhel: | 54° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT0421-21
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej