LED 3mm bílá WC 5000mcd 30°
| Kód: | 1273044 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.29 |
| Značení výrobce: | LT03W3-4D-UEE3-Z |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Svítivost: | 5000mcd |
| Vyzařovací úhel: | 30° |
| Barva: | bílá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT03W3-4D-UEE3-Z
LT03W3-4D-UE
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej