LED 3 bílá diff. 1200mcd 60°
| Kód: | 836759 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.21 |
| Značení výrobce: | LT03W2-4D-UDC3-Z |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Svítivost: | 1200mcd |
| Vyzařovací úhel: | 60° |
| Barva: | bílá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
LT03W2-4D-UDC3-Z
LT03W2-4D-UD
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej