LED 3mm infra blue clear 940nm 14mW 35°
| Kód: | 72245 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| Značení výrobce: | LT0385-41-940 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Vlnová délka: | 940nm |
| Svítivost: | 14mW |
| Vyzařovací úhel: | 35° |
| Výkon: | 14mW |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
LT0385-41-940
LT0385-41-94
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej