LED 3 zelená 525nm 1200mcd 24°
| Kód: | 86852 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.23 |
| Značení výrobce: | LT0323-41-URC4-Z |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Vlnová délka: | 525nm |
| Svítivost: | 1200mcd |
| Vyzařovací úhel: | 24° |
| Barva: | zelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LT0323-41-URC4-Z
LT0323-41-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej