LED 3 zeleno-modrá 505nm 1200mcd 25°
| Kód: | 61475 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.95 |
| Značení výrobce: | LT0323-41-URC1 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Vlnová délka: | 505nm |
| Svítivost: | 1200mcd |
| Vyzařovací úhel: | 25° |
| Barva: | modrozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Obal: | Volně |
LT0323-41-URC1
LT0323-41-UR
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej