Tlumivka 1uH 175mA 0.49R 10%
| Kód: | 291721 |
| Výrobce: | Murata Manufacturing Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.11 |
| Značení výrobce: | LQH31MN1R0K01L |
| značení výrobce 2: | LQH1N1R0K04M00 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 175mA |
| Tolerance: | 10% |
| Série: | LQH31 |
| Indukčnost: | 1uH |
| Pouzdro: | 1206 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Cívka |
LQH31MN1R0K01L
LQH1N1R0K04M00
LQH31MN1R0K0
(3216): 0.126" × 0.063" (3.2 mm × 1.6 mm)
SMD: Ano
Výprodej