Elyt rad. 85°C 22x36 4,7mF 50V
| Kód: | 72253 |
| Výrobce: | Capxon International Electronic Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 18.29 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LP472M050M360 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 4,7mF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 22x36mm |
| Pouzdro: | R=10 |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
LP472M050M360
CLPW4700/50
SMD: Ne
Výprodej