SMD Toroidal Inductor 100uH 0,94A
| Kód: | 2053249 |
| Výrobce: | Talema Elektronik GmbH |
| Značení výrobce: | LP3-0.94-100 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 940mA |
| Série: | LP3 |
| Indukčnost: | 100uH |
| Tol: | 250mΩ |
| SRF: | 1:1 coupled |
| Pouzdro: | SMD |
| Obal: | Volně |
LP3-0.94-100
LP3U100
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej