Regulator LDO LP 3.3V 100mA
| Kód: | 948735 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LP2951ACD-3.3G |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | 3,3V |
| Pouzdro: | SO-8.15 |
| Balení [ks]: | 98 |
| Obal: | Tuba |
LP2951ACD-3.3G
2951-3.3
Plastic SOIC (3.90 mm body), 8-lead
SMD: Ano
Výprodej