Regulátor low drop out -15V 1A
| Kód: | 713414 |
| Výrobce: | National Semiconductor Corporation |
| Hmotnost [g]: | 7.74 |
| Značení výrobce: | LM2990S-15/NOPB |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Napětí: | -15V |
| Pouzdro: | TO-263(D2PAK) |
| Balení [ks]: | 45 |
| Obal: | Tuba |
LM2990S-15/NOPB
2990-15
SMD: Ano
Výprodej