1A, Adj. 52kHz Step-Down Switching Regulator
| Kód: | 664325 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 2.87 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LM2575T-ADJG |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Freq: | 52kHz |
| Druh/Fam: | Step-Down |
| Pouzdro: | TO-220-5 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
| Výst.U: | 1,23-37V |
| Výst.I: | 1A |
| Vst.U: | 4,75V-40V |
LM2575T-ADJG
2575
SMD: Ne
Výprodej