1A, Adj. 52kHz Step-Down Switching Regulator
| Kód: | 765068 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 2.24 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LM2575D2T-ADJR4G |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Freq: | 52kHz |
| Druh/Fam: | Step-Down |
| Pouzdro: | TO-263-5 |
| Balení [ks]: | 800 |
| Obal: | Cívka |
| Výst.U: | 1,23-37V |
| Výst.I: | 1A |
| Vst.U: | 4,75V-40V |
LM2575D2T-ADJR4G
2575
SMD: Ano
Výprodej