Dioda 100V 200mA 500mW
| Kód: | 555418 |
| Výrobce: | MIC - Master Instrument Corp. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | LL4148 |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 200mA |
| Napětí: | 100V |
| Konfigurace: | Single |
| Pouzdro: | MMELF |
| trr: | 4ns |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka |
Doprodej
cenazavse_ikona