LED display 0.8"(20.32mm) alfanumerický červený 626nm, 3,8mcd CC
| Kód: | 824970 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 7.94 |
| Značení výrobce: | LC8041R-11B RRRS |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 626nm |
| Svítivost: | 3,8mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CC |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 20,32mm |
| Obal: | Tuba |
LC8041R-11B RRRS
LC8041R-11B
SMD: Ne
Výprodej