7-Seg, 0.8"(20.32mm) LED Display červený 626nm, CC
| Kód: | 86800 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 6.6 |
| Značení výrobce: | LC8041R-11 RRRS |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 626nm |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CC |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 20,32mm |
| Obal: | Volně |
LC8041R-11 RRRS
LC8041R-11
SMD: Ne
Výprodej