LED Disp. 0,52" 7-seg. červený 660nm 8,7-14,5mcd
| Kód: | 51543 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 3.23 |
| Značení výrobce: | LC5271-11LEWAK |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 660nm |
| Svítivost: | 14,5mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CC |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 13,2mm |
| Obal: | Tuba |
LC5271-11LEWAK
LC5271-11L
SMD: Ne
Výprodej