LED 5 teplá bílá 7000mcd 15°
| Kód: | 761294 |
| Výrobce: | Cotco International Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 0.43 |
| Značení výrobce: | LC503TWR1-15H-A1 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 90 °C |
| Vlnová délka: | 3000K |
| Svítivost: | 7000mcd |
| Vyzařovací úhel: | 15° |
| Barva: | teplá bílá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
LC503TWR1-15H-A1
LC503TWR115H
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej