7-Seg. 0.39"(10.0mm) LED diasplay červený 643nm 10,2mcd
| Kód: | 51541 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 1.99 |
| Značení výrobce: | LC3971-11EWRN |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 10,2mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CC |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 10mm |
| Balení [ks]: | 38 |
| Obal: | Tuba |
LC3971-11EWRN
LC3971-11
SMD: Ne
Výprodej