7-Seg. LED Disp 0.8"(20.32mm) červený 643nm, 33,3mcd CA
| Kód: | 51548 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 8.03 |
| Značení výrobce: | LA8071-11 EWRS |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 33,3mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 20,32mm |
| Balení [ks]: | 18 |
| Obal: | Tuba |
LA8071-11 EWRS
LA8071-11
SMD: Ne
Výprodej