LED Disp. 7-Seg. 14,22mm CA červený 2,5mcd 643nm 2mA
| Kód: | 57384 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 2.4 |
| Značení výrobce: | LA5671-S2LEWRS |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 2,5mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 14,2mm |
| Balení [ks]: | 40 |
| Obal: | Tuba |
LA5671-S2LEWRS
LA5671-S2L
SMD: Ne
Výprodej