LED Disp. 7-seg. 14,22mm CA 643nm 7-12mcd
| Kód: | 57385 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 2.46 |
| Značení výrobce: | LA5671-S2EWRS |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 12mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 14,2mm |
| Balení [ks]: | 40 |
| Obal: | Tuba |
LA5671-S2EWRS
LA5671-S2
SMD: Ne
Výprodej