7-Seg. 0.56"(14.22mm) LED display červený 643nm, 12,8mcd CA
| Kód: | 79123 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 3.48 |
| Značení výrobce: | LA5671-S11 EWAK |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 12,8mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 14,2mm |
| Obal: | Tuba |
LA5671-S11 EWAK
LA5671-S11
SMD: Ne
Výprodej