7-Seg. 0.56"(14.22mm) LED Display červený 626nm, 3,3mcd CA
| Kód: | 70424 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 3.5 |
| Značení výrobce: | LA5641-11 EWRS |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 626nm |
| Svítivost: | 3,3mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 14,2mm |
LA5641-11 EWRS
LA5641-11
SMD: Ne
Výprodej