DISP 14,2mm 7seg. CA zelený 572nm 2,9mcd
| Kód: | 80041 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 3.87 |
| Značení výrobce: | LA5621-S11EWAK |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 572nm |
| Svítivost: | 2,9mcd |
| Barva: | žlutozelená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 14,2mm |
| Balení [ks]: | 40 |
| Obal: | Tuba |
LA5621-S11EWAK
LA5621-S11
SMD: Ne
Výprodej