7-Seg. 4.0" (101.6mm) LED Display červený 643nm, 4,8mcd CA
| Kód: | 812314 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 122.56 |
| Značení výrobce: | LA4171-82-M1 EREW |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 4,8mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 101,6mm |
LA4171-82-M1 EREW
LA4171-82-M1
SMD: Ne
Výprodej