7-Seg. 4.0" (100mm) LED Display červený 660nm 23mcd CA
| Kód: | 766603 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 128.38 |
| Značení výrobce: | LA4171-51-M1BWEW |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 660nm |
| Svítivost: | 23mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 101,6mm |
| Obal: | Tuba |
LA4171-51-M1BWEW
LA4171-51-M1
SMD: Ne
Výprodej