LED Disp. 7-Seg. CA zelený 567nm 1400-2300ucd
| Kód: | 8791 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 1.87 |
| Značení výrobce: | LA3621-11EWAK |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 567nm |
| Svítivost: | 2,3mcd |
| Barva: | žlutozelená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 9,144mm |
| Balení [ks]: | 35 |
| Obal: | Tuba |
LA3621-11EWAK
LA3621-11
SMD: Ne
Výprodej