0.3"(7.62mm) SINGLE DIGIT DISPLAY, red , CA 3.3mcd 626nm
| Kód: | 51530 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 3.83 |
| Značení výrobce: | LA3041R-16RRRN |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 626nm |
| Svítivost: | 3,3mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 7,62mm |
| Balení [ks]: | 26 |
| Obal: | Tuba |
LA3041R-16RRRN
LA3041R-16
SMD: Ne
Výprodej