7-Seg. 1.0"(25.4mm) LED Display červený 643nm, 20,3mcd CA
| Kód: | 8818 |
| Výrobce: | LEDTECH Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 15.14 |
| Značení výrobce: | LA2571-21EWRN |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 643nm |
| Svítivost: | 20,3mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIL |
| Výška znaku: | 25,4mm |
| Obal: | Tuba |
LA2571-21EWRN
LA2571-21
SMD: Ne
Výprodej