Regulátor -9V 100mA 5%
| Kód: | 32749 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.27 |
| Značení výrobce: | L79L09ACZ |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 100mA |
| Napětí: | -9V |
| Tolerance: | 4% |
| Pouzdro: | TO-92 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
L79L09ACZ
79L09
SMD: Ne
Výprodej