Regulátor +10V 2A 4%
| Kód: | 2364 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 2.56 |
| Značení výrobce: | L78S10CV |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 2A |
| Napětí: | 10V |
| Tolerance: | 4% |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
L78S10CV
78S10
SMD: Ne
Výprodej