Regulátor 5V 500mA 4%
| Kód: | 10793 |
| Výrobce: | STMicroelectronics International N.V. |
| Hmotnost [g]: | 1.59 |
| Značení výrobce: | L78M05CS |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 500mA |
| Napětí: | 5,0V |
| Tolerance: | 4% |
| Pouzdro: | SOT-194 |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
L78M05CS
78M05Y
SMD: Ano
Výprodej