LED 2x5mm diff žlutá 590nm 4mcd 110°
| Kód: | 9060 |
| Výrobce: | Kingbright Electronic Co, Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.3 |
| Značení výrobce: | L113YDT |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 2x5mm |
| Vlnová délka: | 590nm |
| Svítivost: | 4mcd |
| Vyzařovací úhel: | 110° |
| Barva: | žlutá |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
L113YDT
L-113YDT
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej