LED 3 červená 640nm 800mcd 50°
| Kód: | 72747 |
| Výrobce: | Kingbright Electronic Co, Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.31 |
| Značení výrobce: | L-934SRC-E |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 3mm |
| Vlnová délka: | 640nm |
| Svítivost: | 800mcd |
| Vyzařovací úhel: | 50° |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
L-934SRC-E
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej