LED 10x10mm diff červená 625nm 10mcd 120°
| Kód: | 94549 |
| Výrobce: | Kingbright Electronic Co, Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.66 |
| Značení výrobce: | L-875/4IDT |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Typ: | 10x10mm |
| Vlnová délka: | 625nm |
| Svítivost: | 10mcd |
| Barva: | červená |
| Pouzdro: | DIL |
| Počet segmentů: | 1 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
L-875/4IDT
SMD: Ne
Výprodej