LED 2mm s plochým čelem zelená diff. 568nm 10mcd 70°
| Kód: | 65970 |
| Výrobce: | Kingbright Electronic Co, Ltd |
| Hmotnost [g]: | 0.45 |
| Značení výrobce: | L-13GD |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | 2mm |
| Vlnová délka: | 568nm |
| Svítivost: | 10mcd |
| Vyzařovací úhel: | 70° |
| Barva: | žlutozelená |
| Pouzdro: | R=2,5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
L-13GD
Radiální vývody rozteč 2.54
SMD: Ne
Výprodej