Ochraná dioda Ipp400A Ptot 1W Ubr=120-170V
| Kód: | 46327 |
| Výrobce: | Tesla |
| Hmotnost [g]: | 0.6 |
| Značení výrobce: | KZL81-145 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Výkon: | 400W |
| Napětí Ubr: | 145V |
| Napětí Uwm: | 105V |
| Pouzdro: | Axial |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
KZL81-145
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej