Ker-Ko 33nF 50V RM5 -20+80%
| Kód: | 7033 |
| Výrobce: | Pan Overseas |
| Hmotnost [g]: | 0.33 |
| Značení výrobce: | KR5Z5V 50V-33n/Z |
| Teplota min: | 10 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 33nF |
| Tolerance: | +80/-20% |
| Hmota: | Z5V |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
KR5Z5V 50V-33n/Z
KENF033
SMD: Ne
Výprodej