Ker-Kond. Z5U 6n8 50V 20%
| Kód: | 77684 |
| Výrobce: | Guiding |
| Hmotnost [g]: | 0.15 |
| Značení výrobce: | KR5-Z5U-50V-6n8/M |
| Teplota min: | 10 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 50V |
| Kapacita: | 6.8nF |
| Tolerance: | 20% |
| Hmota: | Z5U |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
KR5-Z5U-50V-6n8/M
KENF006,8
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona