Reproduktorek 87dB+-3dB D=50mm 550Hz 64R 0.25W
| Kód: | 792470 |
| Výrobce: | Ningbo Kepo Electronics Co.,Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 13. |
| Značení výrobce: | KPSP5070MN-64/0.25A |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 55 °C |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
KPSP5070MN-64/0.25A
KPSP5070MN
Výprodej