Mikrofon průměr=6mm 100-1600Hz 56dB
| Kód: | 1109617 |
| Výrobce: | Ningbo Kepo Electronics Co.,Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1.46 |
| Značení výrobce: | KPCM-60H50-56dB |
| Teplota min: | -10 °C |
| Teplota max: | 60 °C |
| Rozměry: | ⌀6,0x5,0 |
| Hodnota hlavní: | -36 dB |
| Obal: | Volně |
KPCM-60H50-56dB
KPCM-60H50
Výprodej