Ker. rezistor drátový 5W 180R 10% 6,4X6,4x25mm
| Kód: | 219472 |
| Výrobce: | Vitrohm |
| Hmotnost [g]: | 3.18 |
| Značení výrobce: | KH208-8 10B 180R |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 350 °C |
| Tolerance: | 10% |
| Výkon: | 5W |
| Typ Rez.: | RC |
| Odpor: | 180R |
| Pouzdro: | Axial |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
KH208-8 10B 180R
RCIE180
Axiální pouzdro
SMD: Ne
Výprodej