Můstek 1,5A 600V 420V(RMS)
| Kód: | 75532 |
| Výrobce: | Taiwan Semiconductor Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 2.65 |
| Značení výrobce: | KBP155G |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1,5A |
| Napětí: | 600V |
| Konfigurace, výkon: | +~~- |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
Výprodej