Můstek 1,5A 100V 70V(RMS)
| Kód: | 1185088 |
| Výrobce: | Taiwan Semiconductor Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 2.68 |
| Značení výrobce: | KBP152GC2 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1,5A |
| Napětí: | 100V |
| Konfigurace, výkon: | +~~- |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Volně |
Výprodej